WordPress hizmeti vererek nasıl para kazanılır ?

WordPress hizmeti vererek para kazanmak

Belki biliyorsunuzdur, belki de bilmiyorsunuzdur ama internet aleminin %36’sını WordPress sistemiyle kurulmuş bloglar oluşturuyor. İnternet alemine yeni atılan ve WordPress sistemini kullanmayı bilmeyen insanlar WordPress ile blog oluşturma konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor. Ayrıca halihazırda blog sahibi insanlar da WordPress uzmanlarından hız optimizasyonu, tasarım düzenlemesi, SEO optimizasyonu gibi birtakım hizmetler satın alıyor. Eğer siz de insanların satın alacağı WordPress hizmetleri vermek istiyorsanız yazının devamını okuyun.

WordPress kullanarak blog kurmayı bilmeyenlerin yardımına koşun

Allah Allah ! Bu devirde WordPress ile blog kurmayı bilmeyen kaldı mı yahu ? Diyebilirsiniz ancak gerçekten bilmeyen insanlar var. Ücretsiz güzel bir tema kurup, gerekli eklentileri yükleyip, SSL sertifikasını etkinleştirdiniz mi tamamdır. 1 ile 2 saatinizi alacak bu hizmeti uygun fiyatlara satıp para kazanabilirsiniz. Bu arada bu hizmeti verirken müşterilerinize her detayı açıklamak zorundasınız. Bunu da nazik ve karşınızdakini küçümsemeden yapmanız çok önemli. O yüzden sabırlı bir şekilde bilgilerinizi karşı tarafla paylaşın.

WordPress blogu olanların yardımına koşun

İnternetin %36’sını WordPress bloglarının oluşturduğunu söylemiştim ya sizlere. Bu %36’nın içinde milyonlarca blog bulunuyor. Siz bu blogların sadece 1000 ile 2000’ine hizmet vermeyi başarırsanız emin olun çok büyük bir gelir edersiniz. Bu hizmetleri biraz daha açarsak eğer, genel olarak hız optimizasyonu, SEO optimizasyonu, tasarım düzenlemeleri vb. şeylerden bahsedebiliriz. Bunların eğitimini de Udemy.com gibi platformlardan rahatça edinebilirsiniz.

Burada yazıyorsun ama senden ne haber ?

Yani bize para kazanabilirsiniz falan diyorsun da sen para kazanıyor musun kardeş ? Tarzı sorularınızı duyar gibiyim. Açıkçası ben sıfırdan WordPress site kurma hizmeti veriyorum ve gerçekten belli miktarlarda para kazanıyorum. Size de rahatlıkla söyleyebilirim ki, hizmetinizi güzel pazarlarsanız kazanabilirsiniz.

 68 total views,  1 views today

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En iyi link kısaltma siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir