Ucuz oyun nasıl alınır ?

Ucuz oyun almak

Günümüzde zaman geçirmenin en iyi ve eğlenceli yollarından birisi de oyun oynamak. “Ama oyunlar çok pahalı be!” diyorsunuz sanki oralardan. Orası birazcık öyle tabi. Her ne kadar tavsiye etmesem de, crack gibi yasa dışı yollardan oyun indirebilirsiniz. Ancak yapımcıların emeğini hiçe saymış olursunuz. Ayrıca bilgisayarınıza virüs ve trojen gibi şeyler musallat olabilir, demedi demeyin.

O nedenle orijinal ve uygun fiyatlı şekilde oyun almanın yollarını içeren bir yazı yazmak istedim. Öncelikle tavsiye edeceğim yöntemler, indirim kuponu tarzı şeyler olmayacak. Çok basit birkaç tüyo vereceğim. Öyleyse hadi başlayalım!

Popüler oyun platformlarının indirimleri

Steam, Epic Games vb. gibi popüler oyun platformları, mükemmel oyunlar için yüksek oranlarda ve belli zamanlarda indirim yapıyor. Genellikle bu platformların ilkbahar, yaz, sonbahar, kış sezonlarında indirim fırsatları olur. Onları takip ederek %50 ve üzerinde indirimleri kapabilirsiniz. Zaten indirim sezonlarını size bildireceğim.

İndirimli oyun satan siteler

Eğer üstte söylediğim popüler platformların indirimlerini kaçırdıysanız, hiç üzülmenize gerek yok. Oyunları normal fiyatından daha aza satan birçok platform var. Bu platformlardan bazılarını size detaylıca açıklayacağım.

Kinguin

Dünya’nın en popüler oyun alım satım platformu olan Kinguin’den oyunları kampanyalı şekilde daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca sadece oyun almakla kalmayıp, Microsoft Office gibi yazılımları da alabilirsiniz. Buraya tıklayıp Kinguin’e gidebilirsiniz.

Green Man Gaming

Eğer hiçbir yerde indirim bulamadıysanız, Green Man Gaming’de kesinlikle bulursunuz. Çünkü bu platform neredeyse her oyuna indirim uyguluyor. Ayrıca ilginç şekilde Green Man Gaming, kullanıcılara 26 milyon dolardan daha fazla tasarruf yaptırmış. Buraya tıklayıp Green Man Gaming’e uçabilirsiniz.

G2A

Hong Kong merkezli G2A, eminim ki tüm oyuncuların adını bildiği bir platform. Zaten alıcı ve satışları buluşturduğu için, satıcılardan uygun fiyatlı oyun keyleri alabilirsiniz. Her bütçeye uygun oyun bulunan bir platform olduğu için, ne kadar paranız olursa olsun oyun satın alabilirsiniz. Bir de sadece oyun değil, yazılım da satılıyor bu platformda. Buraya tıklayarak G2A’e hemen ışınlanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Paranızdan tasarruf edin : 50/30/20 Kuralı

Eğer isterseniz, “Dlive’da yayın açarak nasıl para kazanılır ?” adlı yazımı da okuyabilirsiniz.

 102 total views,  6 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir